Laget

Det är vi som är Lika som bär. Vi är Lika som bär alla
dagar i veckan, 365 dagar om året.

Billy

VD Lika som bär Gävle

 

billy@likasombar.com
010-45 65 000

Dennis

Flytt och städ

 

dennis@likasombar.com
010-45 65 000

Pekka

Flytt och städ

 

pekka@likasombar.com
010-45 65 000

Frida

Administration

 

frida@likasombar.com
010-45 65 000

Micael

Vd Lika som bär Östergötland

 

micael@likasombar.com
010-45 65 000

Jonna

Administration

 

jonna@likasombar.com
010-45 65 000

Emil

Flytt

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Jimmy

Flytt

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Patrik

Flytt & Städ

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Oliver

Flytt & Städ

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Magnus

Säljare & Skyddsombud

 

magnus@likasombar.com
010-45 65 000

Yamen

Flytt & Städ

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Mohammed

Flytt & Städ

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Mustafa

Flytt & Städ

 

info@likasombar.com
010-45 65 000

Robin & Björk – Made in Sweden